Uzkausējamo ruļļmateriālu segumu ieklāšanas un remonta darbi.

Jumtu segumu ieklāšana plakaniem jumtiem.

  • Lai gan plakanu jumtu hidroizolācijai var izmantot arī  dažādas polimērmastikas vai pēdējos gados ieguvušus popularitāti PVC materiālus, mūsuprāt uzkausējamie ruļļmateriāli ir viens no vienkāršākajiem, drošākajiem un ilgāk kalpojušajiem plakana jumta hidroizolācijas veidiem.
  • Ruļļmateriālu kalpošanas laiks var sasniegt 25-30 gadus, materiāla kalpošanas laiks ir cieši saistīts ar materiāla cenu, jo materiālu ražotāji piedāvā, pēc to īpašībām un kvalitātes, ļoti plašu materiālu izvēles klāstu. Taču jāsaka, ka mūsu pieredze rāda, ka arī tāds budžeta klases materiāls kā,- Icopal Baltbit WF  kalpo vismaz 15-it un ilgāk gadus. Šeit arī daudz ko nosaka tas cik pieredzējuši un zinoši ir meistari, kas veic ruļļmateriāla ieklāšanu.
  • Uzkausējamais ruļļmateriāls ir pateicīgs arī ar to, ka to ir iespējams ieklāt ne tikai plakaniem jumtiem, bet arī slīpiem.
  • Esam veikuši arī ruļļmateriāla ieklāšanu uz veciem metāla jumtiem, ko var veiksmīgi realizēt, kā apakšslāni izmantojot cieto akmens vati, ko ieklāj pa tiešo uz vecā skārda jumta. Kā rezultātā var iegūt ilgi kalpojošu jumtu, bez papildusizmaksām par vecā jumta seguma demontāžas darbiem. Pie reizes papildus bonusā iegūt jumtu uz kura, pateicoties siltumizolācijai, neveidojas lāstekas.