Veicam bezasbesta šīfera „ETERNIT” montāžu.

Mēs sadarbojamies ar materiālu piegādātājiem, vairumtirgotājiem: SIA „Latrooof” un SIA „Vinteko”, tapēc mūsu piedāvātās cenas parasti ir draudzīgākas par būvmateriālu veikalos piedāvātajām. 

  • ETERNIT bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes tiek ražotas Lietuvā gandrīz 20 gadus, izmantojot vācu tehnoloģijas. Šķiedrcementa viļņotās loksnes Latvijā ir pazīstams un plaši lietots jumta segums privātmājām, daudzīvokļu un lauksaimniecības ēkām. Ražotāji garantē 50 gadu materiāla ekspluatācijas ilgumu.
  • ETERNIT bezazbesta šīferis Latvijas tirgū pieejams piecu un astoņu viļņu profilos vairākās krāsās.
  • Šīferis ir pieejams dažādos izmēros, kas ļauj šos materiālus izmantot gan ekonomiski izdevīgākus variantus montjot liela izmēra loksnes, Gan vidēja izmēra loksnes „Villa”, kas vizuāli izskatās skaisti, atgādinot klasiskos kārniņus. Protams, ieklājot vēl mazāka izmēra plāksnes „Gotika” efekts ir vēl pārliecinošāks, taču izmaksas ir lielākas.
  • Šīfera priekšrocības ir laba skaņas izolācija un optimāla mitruma pašregulācija.
  • Šobrīd tirgū ir pieejami arī konkurentu alternatīvie ražojumi, kā piemēram, Polijas ražojuma „Izopol” bezasbesta jumta plāksnes vai „Cembrit” bezasbesta jumta plāksnes.